До новин

ГПУ звинуватила Мін'юст у перешкоджанні слідству

21 квітня, 2016
Резонансні справи
ГПУ звинуватила Мін'юст у перешкоджанні слідству

Генпрокуратура звинувачує Міністерство юстиції в перешкоджанні розслідуванню кримінальних проваджень проти колишніх міністрів юстиції Олени Лукаш і Олександра Лавриновича.

Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, передають інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

"Мін'юст перешкоджає розслідуванню", - сказав він.

За його словами, співробітники і керівництво міністерства дали зрозуміти, що ніякої шкоди держава не зазнала внаслідок дій екс-міністрів.

У відповідь Мін'юст наголосив, що вищевказана інформація повністю не відповідає дійсності. У прес-службі відомства підкреслили, що в межах своєї компетенції роблять усе для розслідування справ проти очільників Мін’юсту часів Януковича. Натомість встановлення фактів завдання шкоди державі, а також осіб, якими було завдано таку шкоду, охоплюється компетенцією ГПУ, яка наразі наділена функціями досудового розслідування. Тому саме від ГПУ залежить ефективність розслідування справ проти очільників Мін’юсту часів Януковича.

Нагадаємо, Лукаш інкримінується розкрадання 2,5 млн гривень держкоштів. Лавринович підозрюється в розтраті 8,5 млн гривень державних коштів на посади міністра юстиції при закупівлі послуг іноземної юридичної фірми для складання аналітичного дослідження при розгляді в Європейському суді з прав людини справи колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Коментарі
Додати коментар