До новин

Держава почала ліквідацію банку «Хрещатик»

07 червня, 2016
Ліквідація
Держава почала ліквідацію банку «Хрещатик»

Розпочато дворічну процедуру ліквідації ПАТ «КБ «Хрещатик» та делеговано повноваження ліквідатора банку.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів фізосіб.

«Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 2 червня 2016 року № 46-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «Комерційний банк «Хрещатик» виконавчою дирекцією Фонду прийнято рішення від 3 червня 2016 року № 913 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «КБ «Хрещатик» та делегування повноважень ліквідатора банку», - зазначили у прес-службі.

Згідно з таким рішенням розпочато процедуру ліквідації банку з 6 червня 2016 року до 5 червня 2018 року включно, призначено уповноважену особу Фонду та делеговано всі повноваження ліквідатора Ігорю Костенку.

Вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 днів з дня опублікування в газеті «Голос України» оголошення про початок процедури ліквідації фінустанови.

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку, в черговості, що передбачена законодавством.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ГПУ з'ясувала, що банк «Хрещатик» видав фіктивним підприємствам $40 млн кредитів.

Коментарі
Додати коментар