До новин

З Аграрного фонду вимили мільярди

09 квітня, 2015
Резонансні справи
З Аграрного фонду вимили мільярди

Попереднє керівництво ПАТ "Аграрний фонд" розбило 2 млрд грн, незаконно виведених зі статутного фонду підприємства, на 32 договори, щоб, не викликаючи підозр, розмістили цю суму на рахунках Брокбізнесбанку.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів новий голова фонду Андрій Радченко, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

За його словами, розміщення депозитів для акціонерного товариства не заборонені, але в законі про акціонерні товариства є обмеження щодо того, хто і як має право розміщувати депозити.

"Якщо б це був договір на 2 млрд грн, було б рішення наглядової ради, засновників, тобто — міністерства. А так суму розбили на 32 договори і рішення було прийнято попереднім головою правління ПАТ "Аграрний фонд". За цим фактом є висновок КРУ, ми подали запит в Генпрокуратуру, але поки чіткої інформації немає", — зазначив він.

Глава ПАТ "Аграрний фонд" також повідомив, що не сподівається на повернення зазначених коштів, адже Брокбізнесбанк знаходиться в стадії ліквідації, а ПАТ знаходиться в сьомій черзі кредиторів.

Нагадаємо, в лютому Радченко повідомив, що перевірки Аграрного фонду виявили зловживання на 2 млрд грн.

Коментарі
Додати коментар