Захоплена рейдерами техніка «Мрії» арештована за позовом кредиторів
Агрохолдинг «Мрія» заявляє про неможливість відчуження сільгосптехніки, захопленої екс-співробітниками компанії при минулому менеджменті на території Хоростківського автотранспортного підприємства холдингу.
Про це повідомляє прес-служба компанії з посиланням на слова директора Мрії з юридичних питань Сергія Ігнатовського, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.
«Ще в жовтні 2014 за вимогою кредиторів, які фінансували покупку цієї техніки, на неї було накладено арешт. Вся ця техніка знаходиться в заставі як забезпечення по кредитах. Незрозуміло, яким чином техніка, яка перебуває під арештом з жовтня 2014 го, була продана влітку 2015-го на адресу компанії Профіт контроль. Арешт передбачає заборону на будь-яке відчуження майна, в тому числі продаж, тому продаж цієї техніки незаконний і заперечується нами в суді», - говорить Ігнатовський.
За його словами, зараз доступу на підприємство у співробітників холдингу як і раніше немає.
«На жаль, ситуація без змін. Уже тиждень у співробітників Мрії немає доступу на об'єкт, і ми не знаємо, що там відбувається. Для спостереження за АТП і попередження провокацій з боку рейдерів ми встановили веб-камеру, онлайн-трансляція з якої знаходиться у відкритому доступі на сайті http://stop-raider.te.ua/ «, - повідомляє юрист.
При цьому, додає Ігнатовський, правоохоронці Гусятинського району (Гусятинський район Тернопільської області - рідний район колишнього власника Мрії Івана Гути) не приховують явної підтримки другої сторони.
«Всі заяви, подані нами в райвідділ, до сих пір не розглянуті, зате проводяться активні слідчі дії за заявою Профіт контроль. Ми продублювали всі документи в обласне управління, їх реакція на те, що відбувається нейтральна, і наші заяви запущені в роботу відповідно до законодавства» , - розповідає він.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у «Мрії» заявили про спробу захоплення одного з підприємств холдингу.
Коментарі
Новини за темою
- Резонансні справи 03 жовтня, 2022
З візитівки автопрому – до судових суперечок. Ліквідація "Богдан Моторс" заходить у глухий кут
- Резонансні справи 24 лютого, 2022
ФГВФО не зміг відсудити в НБУ 277 млн грн, які виплатив вкладникам банку "Базис"
- Резонансні справи 21 лютого, 2022
- Резонансні справи 22 лютого, 2022