До новин

Ліквідатор комунального підприємства заволодів грошима Полтавської міськради

10 квітня, 2015
Резонансні справи
Ліквідатор комунального підприємства заволодів грошима Полтавської міськради

Прокуратура міста Полтави направила до суду обвинувальний акт стосовно голови ліквідаційної комісії комунального підприємства "Містобудування та кадастр".

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавської області.

За інформацією старшого прокурора прокуратури міста Євгена Корнієнка, восени 2014 року голова ліквідаційної комісії склав завідомо неправдиві офіційні документи та заволодів 14 тис. грн., завдавши матеріальної шкоди на вищезгадану суму Полтавській міській раді – засновнику КП «Містобудування та кадастр».

"Ліквідуючи комунальне підприємство, зазначений громадянин уклав договір між ліквідатором підприємства та фізичною особою-підприємцем, яким він був, тобто із самим собою, що є неприпустимим", - пояснив Євген Корнієнко.

Посадовець обвинувачується за ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України.

Коментарі
Додати коментар