До новин

Уряд ліквідує неприватизовані шахти

10 квітня, 2015
Банкрутство підприємств
Уряд ліквідує неприватизовані шахти

Кабінет міністрів України в 2016 році має намір приватизувати всі вугледобувні підприємства і ліквідувати ті з них, які не вдасться приватизувати.

Відповідне положення закріплено в проекті бюджетної резолюції на 2016 рік, підготовленому урядом, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на УНІАН.

"Підготувати до приватизації все вугледобувні підприємства і прийняти рішення про ліквідацію шахт, які не приватизовані", - йдеться в документі.

Крім того, уряд планує оптимізувати ціноутворення на вугільну продукцію до рівня, який необхідний для беззбиткової діяльності вугледобувних підприємств.

Як повідомлялось, прем`єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству фінансів, Міністерству соціальної політики створити спільно з організаціями шахтарських профспілок комісію з реформування вугільної галузі, в рамках якої в 2015 році планується виставити на приватизацію 35 державних шахт.

Довідка. У 2014 році на дотації вугільним підприємствам планувалося виділити 12 млрд грн, однак через бойові дії на сході України, де знаходяться більшість шахт, на дотації було виділено майже 9 млрд грн.

Коментарі
Додати коментар