До новин

Російський суд визнав банкрутом координатора блокади Криму

19 липня, 2016
Резонансні справи
Російський суд визнав банкрутом координатора блокади Криму

Арбітражний суд Москви в понеділок за заявою Сбербанку Росії визнав банкрутом кримського підприємця, ініціатора блокади Криму Ленура Іслямова.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Інтерфакс».

За даними агентства, суд ввів щодо Іслямова процедуру реалізації майна і призначив звіт фінансового керуючого за процедурою на 30 січня 2017 року.

Виступаючи на засіданні, фінансовий керівник боржника заявив, що за час процедури реструктуризації боргів виявлено майно боржника в Криму. Це майно передбачається оцінити та реалізувати. В реєстр кредиторів включений один кредитор – Сбербанк РФ – з сумою вимог більше мільярда рублів.

Фінансовий керуючий заявив, що збори кредиторів вирішили клопотати перед судом про визнання Іслямова банкрутом, а також про введення щодо нього процедури реалізації майна, Сбербанк це підтримав.

Раніше повідомлялося, що Арбітражний суд Москви в березні 2016 року за заявою Сбербанку Росії в рамках справи про банкрутство ввів процедуру реструктуризації боргів щодо Іслямова. Суд визнав обґрунтованими вимоги Сбербанку про банкрутство Іслямова і вирішив включити борг Іслямова перед Сбербанком у розмірі 1,16 млрд рублів у третю чергу реєстру кредиторів.

Представник банку заявив, що борг в розмірі 1,16 млрд рублів виник на основі двох кредитних договорів, укладених банком з ТОВ «Квін груп» в 2012-2013 роках. Іслямов був поручителем за кредитами. Компанія не погасила заборгованість і визнана банкрутом.

Як відомо, раніше окупаційна влада Криму зупинила роботу транспортної компанії «СимСитиТранс», якою володіє Іслямов.

Коментарі
Додати коментар