До новин

Посадовці Діамантбанку хотіли вкрасти 12 млн грн

05 серпня, 2016
Резонансні справи
Посадовці Діамантбанку хотіли вкрасти 12 млн грн

Київські правоохороні органи викрили колишніх високопосадовців Діамантбанку, які організували злочинну схему власного збагачення за рахунок коштів фінустанови.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прокуратуру.

Вказується, що у ході досудового слідства було встановлено, що схему заволодіння банківськими коштами організували екс-голова Правління ПАТ «Діамантбанк» у змові з віце-президентом з правових питань і за сумісництвом членом наглядової ради банку.

«Так, за незаконними вказівками вказаних осіб до протоколу засідання спостережної ради ПАТ «Діамантбанк» були внесені завідомо неправдиві відомості про начебто прийняття радою рішення про збільшення заробітної плати та виплату бонусів голові правління банку, а також членам його правління на загальну суму близько 12 млн гривень», - сказано у повідомленні.

Розкрадання коштів банку вдалося попередити.

«Екс-голові Правління ПАТ «Діамантбанк» повідомлено про підозру за  ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366,  ч. 3 ст. 15  ч. 5 ст. 191 ч. 4 ст. 358 КК України.  А його спільнику, який наразі займається адвокатською діяльністю,  відповідно за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України», - сказано у повідомленні прокуратури.

Також зазначається, що наразі готується клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, за перший квартал Діамантбанк отримав збитків майже на 290 млн гривень.

Коментарі
Додати коментар