До новин

Призначено керуючого санацією миколаївського ЧСЗ

14 квітня, 2015
Резонансні справи
Призначено керуючого санацією миколаївського ЧСЗ

Керуючим санацією ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод" був призначений генеральний директор підприємства Олександр Остапенко.

Про це йдеться у визначенні Господарського суду Миколаївської області від 17 березня, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на видання "Преступности.нет".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що суд ввів процедуру санації заводу строком на шість місяців. Згідно з текстом рішення, на підприємстві станом на 17 березня працює 20 чоловік, включаючи директора і бухгалтера. Керуючий санацією зобов'язаний протягом двох місяців з дня введення процедури санації розробити план санації, ознайомити з ним комітет кредиторів.

"Комітетом кредиторів надані суду письмові пояснення з приводу обґрунтування введення процедури санації і призначення керуючим санацією керівника боржника, з яких випливає, що рішення про введення процедури санації було прийнято комітетом кредиторів на засіданні комітету, яке відбулося 2 вересня 2014 року в зв'язку з недоцільністю введення процедури ліквідації без спроби відновити платоспроможність підприємства", - наголошується в ухвалі суду.

Крім того, йдеться, що Остапенко, «будучи керівником підприємства знайомий зі специфікою господарської діяльності ЧСЗ, а також має уявлення про систему заходів, які повинні бути прийняті для поліпшення фінансово-господарського становища боржника».

Разом з тим розпорядник майна ЧСЗ надав суду звіт про виконану роботу і аналіз фінансово-господарської діяльності заводу.

"Згідно зі звітом їм були виявлені проблеми з ліквідністю, ускладнення збуту продукції, припинення розвитку виробничої діяльності, брак власних оборотних коштів, нераціональне використання виробничих запасів, необачну кредитну політику роботи з дебіторами. Однак, за результатами проведеного аналізу розпорядник майна Марчук В.Б. вважає, що задоволення вимог кредиторів ПАТ «ЧСЗ» можливо в тому числі шляхом застосування процедури санації із залученням інвестора", - наголошується в документі.

На офіційному сайті ЧСЗ, Олександр Остапенко досі значиться головним інженером, а звільнений Валерій Калашников - гендиректором.

Коментарі
Додати коментар