До новин

Збанкрутіле підприємство втратило майно через незаконні дії ліквідатора

23 серпня, 2016
Резонансні справи
Збанкрутіле підприємство втратило майно через незаконні дії ліквідатора

На Смілянщині прокуратурою викрито незаконні дії арбітражного керуючого під час ліквідації комунального підприємства.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на пресс-службу прокуратури Черкаської області.

«У ході опрацювання стану законності проведення аукціонів з продажу майна боржників у процедурах банкрутства Смілянською місцевою прокуратурою встановлено факт безпідставного відчуження арбітражним керуючим, ліквідатором одного з комунальних підприємств Смілянської міської ради, комунального майна банкрута», - зазначили у прокуратурі.

У прес-службі додали, що до ліквідаційної маси комунального підприємства, визнаного банкрутом, було включено нерухоме та рухоме майно, яке не перебувало в нього на праві власності або праві господарського відання, а належало іншій юридичній особі. У подальшому вказане майно було продано, внаслідок чого охоронюваним законом правам та інтересам держави завдано істотної шкоди.

За вказаним фактом прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, його хід взято на контроль керівництвом Смілянської місцевої прокуратури.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Мін'юст позбавив ліцензій п'ятьох арбітражних керуючих.

Коментарі
Додати коментар