До новин

Слідчі НАБУ зацікавились документацією найзбитковішої держкомпанії

23 серпня, 2016
Резонансні справи
Слідчі НАБУ зацікавились документацією найзбитковішої держкомпанії

Солом'янський районний суд Києва задовольнив клопотання Національного антикорупційного бюро України про надання тимчасового доступу до низки документів «Укрзалізниці» і вилучення їх завірених копій.

Про це свідчить постанова суду по справі № 760/8130/16-к, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Так, мова йде про розслідування, яке веде НАБУ у кримінальному провадженні щодо закупівлі в кінці 2015 року для потреб «Укрзалізниці» кріплень для шпал, вартість яких нібито була завищена майже вдвічі, порівняно з ринковою ціною.

Товар був закуплений на суму 162,4 млн гривень.

Закупівлю проводили службові особи держпідприємства «Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України» для потреб ПАТ «Укрзалізниця», а в якості посередника був використаний ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал».

Разом з тим даний завод не є виробником зазначеної продукції. У зв'язку з цим продукція була придбана у інших постачальників, а саме: ТОВ «НВФ Колія», ТОВ «Промбудколія», ТОВ «Корпорація КРТ», ТОВ «Арго», ТОВ «Метінвест-СМЦ» і ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод».

В НАДУ угледіли в цьому ознаки розтрати майна (коштів), що вчиненї в особливо великих розмірах. Нагадаємо, «Укрзалізниця» хоче реструктурувати 5 млрд грн боргу.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, «Нафтогаз» та «Укрзалізниця» визнані найзбитковішими держкомпаніями.

Коментарі
Додати коментар