До новин

Фінансовому журналісту Дубінському погрожуть фізичною розправою

31 серпня, 2016
Резонансні справи
Фінансовому журналісту Дубінському погрожуть фізичною розправою

Телеканал «1+1» на офіційному сайті повідомив, що ведучий програми «Гроші» Олександр Дубінський, відомий серед іншого гострими викривальними публікаціями про банківську систему, отримав погрози щодо фізичної розправи.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«На онлайн-ресурсах із сумнівною репутацією з’явлися публікації, які, вочевидь, носять замовний характер. Їх «автори» роблять спробу дискредитувати ведучого програми «Гроші» Олександра Дубінського. Крім цього, Олександр отримав погрози фізичної розправи та публічних образ», - говориться в повідомлені.

Керівництво телеканалу 1+1 пов’язує інформаційну кампанію проти Дубінського з його професійною журналістською діяльністю, а також убачає зв`язок із попередніми погрозами, які ведучий та співробітники редакції програми «Гроші» почали отримувати ще навесні. 

Нагадаємо, що попередні звернення Олександра Дубінського до Управління Національної поліції щодо погроз та стеження і досі залишаються без жодних результатів та відповідей.

Телеканал 1+1 впевнений, що будь-яка людина, в тому числі і журналіст, має право на власні судження, які можуть відрізнятись від популярних. Так, однією з причин, завдяки яким в Україні відбулась Революція Гідності, є сміливість висловити власну думку, навіть, якщо вона комусь здається неправильною.

Також телеканал звертається до Міністерства внутрішніх справ з проханням про проведення досудового розслідування з метою встановлення організаторів та виконавців протиправних дій», - констатується в повідомленні.

У свою чергу Олександр Дубінський на своїй сторінці в Facebook зауважив таке: «Погрози і замовні статейки стають нормою життя. Але, я думаю, це найкраще визнання якості моєї роботи, ексклюзивності і правдивості публікацій. Комусь від моєї роботи дуже боляче. І буде ще болючіше :) Обіцяю. І тому звикаю їздити з охороною».

Коментарі
Додати коментар