До новин

Екс-очільник «Михайлівського» не має статусу підозрюваного і перебуває в Києві

26 вересня, 2016
Резонансні справи
Екс-очільник «Михайлівського» не має статусу підозрюваного і перебуває в Києві

Власник збанкрутілого банку «Михайлівський», а також власник мережі з продажу побутової техніки та електроніки «Ельдорадо» і найбільшого в Києві офісного центру Gulliver Віктор Поліщук на сьогодні не має процесуального статусу підозрюваного.

Про це виданню «Страна» повідомила прес-секретар київської прокуратури Надія Максимець, коментуючи озвучену раніше прокуратурою інформацію, що Поліщук втік з України, пише інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Втік - це значить сховався від слідства, - пояснює Максимець. - Поліщук, серед інших осіб, перевіряється на причетність до банкрутства «Михайлівського» і розкрадання коштів».

Більше того, як повідомила Максимець, з`явилася інформація, що Поліщук перебуває в Києві. «Оперативники її перевіряють», - сказала вона.

Про те, що Віктор Поліщук не виїжджав з України, заявила і прес-служба самого бізнесмена. «Він дуже здивований повідомленням у ЗМІ, що нібито залишив Україну. В.Поліщук перебуває в Києві і веде свій бізнес», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомляв раніше портал Банкрутство & Ліквідація, перший заступник прокурора м. Києва Павло Кононенко в ході засідання комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності 22 вересня заявив, що В.Поліщук втік за кордон.

Коментарі
Додати коментар