До новин

Шумило визнав, що ліквідатор не передавав йому право розпоряджатися майном заводу «Океан»

06 жовтня, 2016
Резонансні справи
Шумило визнав, що ліквідатор не передавав йому право розпоряджатися майном заводу «Океан»

Арбітражний керуючий ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» Ірина Сербін не передавала директору ТОВ «Океан-Судноремонт» Леоніду Шумило, який фактично є представником російських власників заводу, права розпоряджатися майном підприємства.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Канал 24».

Таку заяву Шумило зробив під час прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів

«Передавала (цілісно-майновий комплекс заводу на відповідальне зберігання, – ред.) безпосередньо Генеральна прокуратура з понятими, передавала все те майно, яке зазначено в рішенні Печерського районного суду», – сказав Шумило.

Він також додав, що Ірина Сербін, яка є арбітражним керуючим та розпорядником майна підприємства в період його ліквідації, не підписувала акту прийому передачі.

«Ірина Сербін не підписувала цей акт. Я виконую рішення суду», – зазначив Шумило.

Таким чином, він підтвердив, що ліквідатор ПАТ " МСЗ «Океан» Ірина Сербін не передавала йому цілісно-майновий комплекс заводу.

При цьому Шуміло не зміг прокоментувати наявні на руках у журналістів документи про те, що ТОВ «Океан-Судноремонт» було створено за його ініціативою, щоб уникнути стягнення кредиторами заборгованості ПАТ «МСЗ «Океан», коли він був директором ПАТ.

Як повідомлялося, 9 вересня 2016 року Печерський районний суд Києва заарештував майно заводу «Океан», передавши його екс-президенту ПАТ «МСЗ «Океан» Леоніду Шуміло на відповідальне зберігання.

Ліквідатор ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» Ірина Сербін шокована рішенням Печерського районного суду Києва щодо накладення арешту та визначення «відповідального зберігача» майна в той час, коли на підприємстві-банкруті є законний ліквідатор.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ГПУ та СБУ провели обшуки в чотирьох областях у справі заводу «Океан».

Коментарі
Додати коментар