До новин

Знову заарештовано активи колишнього топ-менеджера Дельта Банку

12 жовтня, 2016
Резонансні справи
Знову заарештовано активи колишнього топ-менеджера Дельта Банку

Печерський районний суд Києва повторно заарештував майно і корпоративні права колишнього першого заступника голови ради директорів Дельта Банку Віталія Масюри.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

Згідно з повідомленням, суд заарештував корпоративні права, а також рухоме і нерухоме майно (а саме квартири, будинки, земельні ділянки, автомобілі, паркомісця), оформлені на підозрюваного і членів його сім'ї на загальну суму близько 450 млн грн.

Банкір є підозрюваним у кримінальному провадженні, відкритому за заявою уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за ч. 2 ст. 364-1 КК (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Нагадаємо, раніше слідчий суддя Печерського райсуду задовольнив клопотання адвокатів підозрюваного і скасував арешти майна і корпоративних прав.

Тому прокуратура Києва звернулася до суду з клопотаннями про повторний арешт, які були задоволені в повному обсязі.

У прокуратурі зазначили, що в результаті принципової позиції і своєчасного реагування вдалося не допустити незаконного відчуження майна підозрюваної особи.

Як відомо, 20, 29 січня, 15 лютого і 1 березня стосовно Масюри, його сестри і чоловіка сестри судомбуло винесено ряд визначень, якими було арештовано майно.

15 вересня суд зняв арешт з майна Масюри, а саме з автомобіля Nissan Tiida (2007 року випуску), квартири, будинки, групи нежитлових приміщень і 2 паркувальний місць.

Також суд зняв арешт з майна сестри Масюри і її чоловікова: 14 автомобілів (Mitsubishi Lancer, Toyota Land Cruiser Prado, 4 Land Rover Range Rover, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz GL350, Mercedes-Benz S350, Mercedes-Benz S500, Audi R8 , Audi A8, Daewoo Leganza, BMW 730), 3 будинків, 2 квартир, 2 земельних ділянок, 3 паркувальних місць і групи приміщень.

Окрім того, суд зняв арешт з 100% статутного фонду Іллічівського зернового порту і компанії «Стройбуд Іллічівськ».

Коментарі
Додати коментар