До новин

Бахматюк заперечує інформацію НБУ про арешт його майна

03 листопада, 2016
Резонансні справи
Бахматюк заперечує інформацію НБУ про арешт його майна

Рішення про арешт майна Олега Бахматюка, що є власником кількох збанкрутілих банків, не отримало законної сили.

Про це заявили в прес-службі агрохолдингу Олега Бахматюка Ukrlandfarming, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на із посиланням на Liga.net.

«25 жовтня 2016 юристи холдингу оскаржили в Апеляційному суді Києва рішення Печерського райсуду Києва про накладення арешту на мої активи. Рішення, на яке посилається Нацбанк оскаржене і не вступило в законну силу», - цитується в прес-релізі компанії Бахматюк.

За його словами НБУ в черговий раз займається дестабілізацією діяльності холдингу Ukrlandfarming.

«Попередні і сьогоднішні дії Гонтаревої щодо холдингу Ukrlandfarming носять чіткі ознаки рейдерства, спрямовані проти нашої компанії, з використанням механізмів державного апарату. Прикладом такого тиску є внесення завідомо неправдивих даних до реєстрів і процесуальних документів, шляхом незаконного втручання в дані електронного реєстру і, як наслідок, накладення арешту на будинок і майно, до якого я не маю ніякого відношення. Оскільки я не є ні власником, ні орендарем цього будинку», - говорить Бахматюк.

За його словами, за вказаними фактами юристами Ukrlandfarming буде подано звернення до правоохоронних органів.

Нагадаємо, 31 жовтня Нацбанк заявив, що печерський районний суд Києва наклав арешт на рухоме й нерухоме майно Олега Бахматюка, а також на його грошові кошти, розміщені на поточних рахунках ПАТ «КБ Фінансова Ініціатива» та ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Як відомо, Печерський районний суд міста Києва ще 25 вересня 2015 року задовольнив позов Нацбанку та наклав арешт на гроші та майно, що належить Бахматюку.

Однак, тоді державна виконавча служба відмовилась відкривати провадження за цим рішенням суду, посилаючись на те, що в судовій ухвалі не було вказано адресу та ідентифікаційний номер боржника.

«Відмова виконавчої служби базувалась на формальних причинах та була незаконною, оскільки Верховний Суд України на той час вже надав роз’яснення з цього приводу, з якого слідує, що вказані виконавчою службою причини відмови можуть бути встановлені самим виконавцем», - пояснив директор юридичного департаменту НБУ Олег Заморський.

Тому Нацбанк знову звернувся до суду та оскаржив відмову державної виконавчої служби.

У жовтні 2016 року Печерський районний суд скаргу НБУ задовольнив і зобов’язав державну виконавчу службу відкрити виконавче провадження і накласти арешт на гроші та все майно Бахматюка. Що й було зроблено, повідомляє НБУ.

Як відомо, Бахматюк опосередковано володіє банками «ВіЕйБі Банк» та «КБ «Фінансова Ініціатива» через ТОВ «Інвест-Сервіс» та Quickcom Limited.

Правління НБУ віднесло ПАТ «ВіЕйБі Банк» до категорії неплатоспроможних 20 листопада 2014 року, а ПАТ»КБ «Фінансова ініціатива» - 23 червня 2015 року.

Коментарі
Додати коментар