До новин

В Одесі проведуть семінар-практикум для майбутніх приватних виконавців

09 грудня, 2016
Події
В Одесі проведуть семінар-практикум для майбутніх приватних виконавців

15-16 березня 2017 року у місті Одесі відбудеться семінар-практикум для осіб, які готуються працювати приватними виконавцями.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Центру комерційного права.

Під час першого дня семінару-практикуму буде розглянуто наступні питання: статус та завдання приватного виконавця; принципи діяльності приватних виконавців; засади виконавчого провадження; ознайомлення з форматом тестових завдань для складання кваліфікаційного іспиту приватного виконавця; запобігання корупції та конфлікту інтересів у діяльності приватного виконавця; економіка діяльності приватного виконавця; психологічний аспект взаємодії приватного виконавця та боржника; виявлення майна боржника із застосуванням реєстрів та інших джерел отримання інформації; майно, на яке може бути звернено стягнення; перевірка майнового стану боржника; загальна методика накладення арешту на майно боржника(опис); забезпечення вилучення та збереження арештованого майна; практичні проблеми та рекомендації щодо звернення стягнення на окремі види майна; реалізація майна боржника на електронному аукціоні; розподіл стягнутих сум та повернення боржнику нереалізованого майна.

Другий день семінару проходитиме у ДП «Національні інформаційні системи», де учасники ознайомляться з роботою Єдиних державних реєстрів та зможуть потренуватись у складанні автоматизованого анонімного тестування.

Організовують семінар Центр комерційного права за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерство юстиції України. Участь у ньому безкоштовна. Реєстрація учасників триває до 2 березня 2017 року включно.

Коментарі
Додати коментар