До новин

Медійна подія на ринку неплатоспроможності

28 серпня, 2022
Події
Медійна подія на ринку неплатоспроможності

Конференція «Відшкодування шкоди, завданої внаслідок війни» відбудеться 31 серпня 2022 року. Інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» став інформаційним партнером цього заходу.

Щодня з’являються нові свідчення про масштабні пошкодження цивільних об’єктів та інфраструктури, необхідно відбудувати цілі міста. Для забезпечення у майбутньому стягнення спричинених збитків важливими будуть якість, вичерпність та релевантність доказів, зібраних для документування та оцінки збитків, а також методика оцінки розміру реальних збитків та упущеної вигоди, для визначення суми відшкодування.

Але чи актуальною для України є напрацьована міжнародна практика відшкодування збитків? Які варіанти конфіскації активів — національні та міжнародні інструменти? Та які особливості відшкодування шкоди відповідно до галузей господарювання? Про все це та багато іншого поговоримо на  Конференції «Відшкодування шкоди, завданої внаслідок війни», яка відбудеться 31 серпня 2022 року в онлайн форматі.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://pravo.ua/event/reparation

У фокусі:

  • Відшкодування шкоди, завданої війною: механізми та світовий досвід
  • Особливості відшкодування шкоди: банківський сектор
  • Особливості відшкодування шкоди: агросектор, металургія, ритейл

Дата проведення: 31 серпня 2022 року

Форум відбудеться в онлайн форматі

Організатор: газета «Юридична практика»

Генеральні партнери: ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери», Bencher, ETERNA Law, EQUITY

До участі в заході також запрошено представників Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, судді Верховного Суду, представники Офісу Генерального прокурора, Служби безпеки України, Агентства з розшуку та менеджменту активів, Національного агентства з питань запобігання корупції, Державної служби фінансового моніторингу України, представників бізнесу, партнерів провідних юридичних компаній.

Коментарі
Додати коментар