До новин

Коболєв про передачу ОПЗ «Нафтогазу»: в цьому немає економічного сенсу

16 грудня, 2016
Продаж
Коболєв про передачу ОПЗ «Нафтогазу»: в цьому немає економічного сенсу

Передача ПАТ «Одеський припортовий завод» в управління НАК «Нафтогаз України» або ПАТ «Укргазвидобування» є економічно недоцільною.

Про це заявив глава правління держхолдингу Андрій Коболєв, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Що стосується передачі цього заводу - ми не бачимо в цьому економічного сенсу. Якщо мета - подальше безоплатне використання ресурсу газу групи, то відповідь - ні», - сказав він.

За його словами, борг ОПЗ за поставлений «Нафтогазом» газ, на кінець поточного року досягне 1,5 млрд грн.

«Графіки його погашення нам не зрозумілі», - підкреслив Коболєв.

При цьому з моменту прийняття рішення Кабінетом міністрів про покладання на НАК спеціальних зобов'язань з поставки газу ОПЗ, завод перерахував держхолдингу всього 5 млн грн.

У зв'язку з цим зараз ведуться переговори з Фондом держмайна для з'ясування причин такої низької платоспроможності підприємства.

Як писала «ЕП», готується план згортання приватизації Одеського припортового заводу і зміни керівництва підприємства.

Як повідомлялося, Фонд державного майна України після закінчення терміну подачі не отримав жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що група DCH Олександра Ярославського відмовилася від участі в конкурсі після отримання додаткової інформації про фінансово-господарської діяльності ОПЗ.

Компанія Коломойського і Хомутинніка також відмовилася від участі в приватизації ОПЗ.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, DCH хоче створити міжнародний консорціум для придбання збиткового ОПЗ.

Коментарі
Додати коментар