До новин

Кабмін реструктуризував борг ОПЗ перед «Нафтогазом»

29 грудня, 2016
Борги
Кабмін реструктуризував борг ОПЗ перед «Нафтогазом»

Кабінет міністрів ухвалив рішення про реструктуризацію на 2 роки боргу «Одеського припортового заводу» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий газ.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні у середу, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Економічну правду».

«Фонд держмайна пропонує до розгляду проект розпорядження Кабінету міністрів про погодження реструктуризації боргу понад 1,5 млрд гривень ПАТ «ОПЗ» перед НАК «Нафтогаз України», - заявив голова Фонду держмайна Ігор Білоус представляючи проект постанови.

За його словами, негативна кон'юнктура на світових ринках та висока ціна газу призводить до негативного результату діяльності ОПЗ, що призводить до фактично щомісячних збитків.

«Кількість працюючих на ОПЗ становить 3860 осіб. Наразі ОПЗ разом з Фондом та міністерствами розглядають та працюють над варіантами оптимізації роботи, що призведе в майбутньому до погашення боргу перед «Нафтогазом», - сказав голова Фонду.

«Прийняття проекту постанови забезпечить реструктуризацію боргу, починаючи з 1 квітня 2017 року почнеться віддача рівними частинами строком на два роки без нарахування відсотків, збережеться інвестиційна привабливість ОПЗ і не допуститься збільшення боргу», - підсумував Білоус.

Як повідомлялося, Фонд державного майна після закінчення терміну подачі не отримав жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% ПАТ «Одеський припортовий завод».

Раніше співрозмовник, близький до керівництва Фонду державного майна повідомив, що готується план згортання приватизації ОПЗ. За його словами, також планується зміна керівництва заводу - його очолить заступник голови Фонду держмайна Володимир Державін.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Одеський припортовий завод знаходиться у важкому фінансовому стані.

Коментарі
Додати коментар