Парадокси справи про банктутсво Тальнівського КХП: боржник на боці кредитора
Під час чергового засідання Господарського суду Черкаської області у справі по Тальнівському комбінату хлібопродуктів з незрозумілих причин директор КХП став на сторону сумнівного кредитора.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на УНН.
Почалося судове засідання з клопотання нинішнього директора Тальнівського хлібокомбінату Євгена Лахненка про визнання недійсним аукціону з продажу майна цього підприємства. Суд йому відмовив і залишив його клопотання без розгляду. Відмовлено пану Є.Лахненку було на тій підставі, що він в якості директора не є тією особою, яка має право звертатися з такою заявою до суду.
І тут почалося найцікавіше. Чи то пан Є.Лахненко так засмутився зчерез цю відмову, чи то з якоїсь іншої причини, він став поводитись досить неадекватно. Посудіть самі: наступною суд розглядав скаргу кредитора ТОВ ВТП «Діоніс» на дії розпорядника майна Новосельцева, який не включив вимог цього ТОВ до реєстру вимог кредиторів. Пан Новосельцев вважає ці вимоги погашеними, а от «Діоніс» вважає, що Тальнівський хлібокомбінат йому таки винен, та ще й чималеньку суму — 1 800 тисяч гривень. За фактом шахрайських дій директора «Діонісу» пана Варданяна свого часу було порушено кримінальне провадження, а сам директор був засуджений до 4 років позбавлення волі. Покарання він відбув, нещодавно повернувся до вільного життя, а нинішній керівник «Діонісу» продовжує наполягати на тому, що хлібокомбінат винен кошти його підприємству.
І найдивніше: Євген Лахненко, який нині виступає як директор хлібокомбінату, підтримує вимоги кредитора! Це парадокс: боржник в суді наполягає на тому, що кредитор правий, він хоче, щоб борг рахували за його підприємством.
Більше того, він відшукав у матеріалах справи документи, які свідчать, що є ще один кредитор, такий собі Ляшков, який теж у 2001 році вимагав від хлібокомбінату сплати боргу у 150 тисяч гривень. Так от, пана Лахненка обурило, що і цей борг не був внесений в реєстр кредиторів. Тобто, він «вішає» на своє підприємство ще борг у 150 тисяч.
Цим він, звісно, ставить під сумнів роботу усіх тих розпорядників майна Тальнівського хлібокомбінату, що працювали до нього, і за 15 років своєї роботи не внесли цих даних до реєстру.
Видається дивним, що директор підприємства наполягає на тому, що його підприємство — боржник, ще й намагається різними способами ці борги збільшити.
Нагадаємо, попередні судові засідання у справі Тальнівського КХП також відзначалися нестандартними ситуаціями.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд продовжує розглядати скандальну справу про банкрутство Тальнівського хлібокомбінату.
Коментарі
Новини за темою
- Банкрутство підприємств 23 лютого, 2022
- Банкрутство підприємств 22 лютого, 2022
Як отримати заборговану зарплату з підприємства банкрута – пояснення Мін'юсту
- Банкрутство підприємств 20 лютого, 2022
- Банкрутство підприємств 20 лютого, 2022