До новин

На Хмельниччині суд звільнив арбітражного керуючого від покарання

13 травня, 2015
Резонансні справи
На Хмельниччині суд звільнив арбітражного керуючого від покарання

Через службову недбалість посадовця завдано шкоди на 70 тисяч гривень.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на повідомлення прес-служби прокуратури Хмельницької області.

В Ізяславському районі місцевий суд визнав винним арбітражного керуючого у вчиненні кримінального правопорушення.

 «Державним обвинуваченням у суді доведено, що арбітражний керуючий, наділений правами ліквідатора місцевого заводу, безпідставно включив до акту інвентаризації адмінбудівлю цього збанкрутілого товариства, яка насправді йому не належала. Не переконавшись, що право власності на нерухомий об’єкт зареєстрований за іншим підприємством на підставі договору купівлі-продажу, арбітражний керуючий продав будівлю як майно банкрута», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Власнику незаконно реалізованої будівлі було завдано збитків на 70 тисяч гривень. За службову недбалість суд притягнув винуватця до кримінальної відповідальності  у виді штрафу в розмірі 4250 гривень. Також йому заборонили займатися господарсько-адміністративними функціями строком на один рік. Суд врахував щире каяття і пенсійний вік засудженого, вчинення ним злочину невеликої тяжкості і звільнив його від покарання за законом про амністію.

Коментарі
Додати коментар