До новин

Росія систематично доводила до банкрутства військові підприємства України, - Турчинов

27 травня, 2015
Банкрутство підприємств
Росія систематично доводила до банкрутства військові підприємства України, - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов заявив, що Росія систематично працювала над знищенням військового потенціалу України.

Про це він заявив журналістам, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу РНБО.

"Наші підприємства ОПК (оборонно-промислового комплексу) доводили до банкрутства, знищувалися збройні сили і оборонний потенціал країни. Агресія Російської Федерації повинна стати фінальним акордом в їх планах на шляху знищення незалежності нашої країни", - підкреслив Турчинов.

Він також зазначив, що на цьому тлі заяви президента Росії Володимира Путіна про те, що український ОПК втратить свої позиції через припинення взаємодії із Росією "дивують своїм блюзнірством і неадекватністю".

"Україна ніколи не буде поставляти складові до зброї агресора, яким він збирається вбивати наших громадян", - підкреслив секретар РНБО.

Турчинов зазначив, що, незважаючи на всі складнощі, з якими сьогодні стикається Україна, робота над відновленням оборонно-промислового комплексу триває.

"Сьогодні ті підприємства, що багато років поспіль простоювали без замовлень, працюють у кілька змін. Україна відновлює свої позиції і на міжнародних ринках озброєнь, і все робить для того, щоб, незважаючи на протидію Росії, забезпечити надійною сучасною і якісною зброєю наші збройні сили", - сказав він.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Путін вважає, що без Росії українському оборонпрому загрожує банкрутство.

Коментарі
Додати коментар