До новин

За перші два дні вкладникам Дельта Банку виплачено більше 750 млн грн

15 червня, 2015
Банкрутство фінустанов
За перші два дні вкладникам Дельта Банку виплачено більше 750 млн грн

За перші два дні з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вкладникам АТ «Дельта Банк» було виплачено більше 750 млн гривень.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ФГВФО.

Фонд запевняє, що коштів на здійснення виплат достатньо, і всі вкладники, які включені до реєстру, отримають гарантовану суму протягом встановленого законодавством часу.

Наразі виплати здійснюються за депозитними договорами, строк дії яких закінчився до 3 березня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки, в т.ч. зарплатні, пенсійні, соціальні). Сума таких виплат складатиме 4,9 млрд грн, а в загальному реєстрі сума до виплати вкладникам АТ «Дельта Банк» – 13,1 млрд.

Виплати триватимуть протягом дії в банку тимчасової адміністрації.

Нагадаємо, виплати гарантованої суми вкладникам АТ «Дельта Банк», які є найбільшими за всю історію існування Фонду гарантування, здійснюватимуться через такі банки: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк.

Так, Ощадбанк обслуговуватиме вкладників Києва та Київської області, Приватбанк – Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Чернівецької областей.

За виплатами гарантованої суми у Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій та Черкаській областях потрібно звертатись до Укргазбанку.

Укрексімбанк обслуговуватиме вкладників Житомирської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської областей.

Планується, що компенсацію отримають більше 500 тис. вкладників на загальну суму 13,1 млрд грн. Додатково Фонд проведе протягом 2-3 місяців перевірку на предмет незаконного дроблення вкладів на 3,1 млрд грн (їх власниками є 18 тис вкладників). Це не матиме жодного впливу на хід виплат всім іншим вкладникам.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ФГВ почав виплати вкладникам збанкрутілого Дельта Банку.

Коментарі
Додати коментар