Минулого тижня за активи банків, що ліквідуються, отримали 46 мільйонів
Протягом минулого тижня відбувся продаж активів 22 банків, що перебувають в управлінні ФГВФО, на загальну суму 45,98 млн грн.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.
Із них на суму 18,72 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму 26,54 млн грн – з реалізації основних засобів банків. Крім того 0,19 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 0,02 млн грн – від реалізації активів групи «цінні папери/корпоративні права», 0,49 млн грн – від продажу дебіторської заборгованості перед банками, 0,02 млн грн – від продажу монет та банківських металів.
Зокрема протягом тижня, що минув:
- активи АТ «РОДОВІД БАНК» реалізовано на суму 19,50 млн грн;
- активи АТ «АРТЕМ-БАНК» реалізовано на суму 5,97 млн грн;
- активи АТ «Банк «Національні інвестиції» реалізовано на суму 5,51 млн грн;
- активи ПАТ «КБ «НАДРА» реалізовано на суму 4,15 млн грн;
- активи ПАТ «ДІАМАНТБАНК» реалізовано на суму 2,90 млн грн;
- активи ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ» реалізовано на суму 2,82 млн грн;
- активи АТ «Дельта Банк» реалізовано на суму 2,33 млн грн;
- активи ПАТ «Банк Камбіо» реалізовано на суму 1,42 млн грн;
- активи ПУАТ «ФІДОБАНК» реалізовано на суму 0,71 млн грн;
- активи ПАТ «ВіЕйБі Банк» реалізовано на суму 0,46 млн грн.
Крім того, протягом тижня, що минув, відбувся продаж активів: ПАТ «БАНК «ЮНІСОН», ПАТ «ЮСБ БАНК», ПАТ «ВБР», ПАТ «АКБ Банк», АТ «ІМЕКСБАНК», АТ «НК БАНК», ПАТ «Банк «Київська Русь», ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», ПАТ «ПРОФІН БАНК», АТ «БАНК БОГУСЛАВ», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», АТ «Банк «Фінанси та Кредит».
Коментарі
Новини за темою
-
Продаж 23 лютого, 2022ФГВФО спробує цього тижня продати активи банків-банкрутів більш як на пів мільярда
-
Продаж 22 лютого, 2022Майно збанкрутілої Львівської макаронної фабрики пішло з молотка за майже 200 тисяч
-
Продаж 20 лютого, 2022 -
Продаж 17 лютого, 2022