До новин

Страховий гігант AIG іде з України після десятків років роботи

07 червня, 2019
Ліквідація
Страховий гігант AIG іде з України після десятків років роботи

Дочірня компанія великої американської страхової корпорації American International Group (AIG) - АІГ Україна - припиняє свою діяльність.

Відповідне рішення акціонерів від 30 травня опубліковано в урядовій газеті Урядовий кур'єр, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

AIG звернулась до Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінпослуг, із заявою про анулювання її ліцензій і виключення інформації про фінансову установу з Реєстру фінансових установ країни.

Згідно з повідомленням, рішення є частиною глобальної стратегії AIG і стосується не тільки України.

Про те, що американська AIG згортає бізнес в Україні і Казахстані стало відомо ще наприкінці 2016 року. СК АІГ Україна з того часу не укладає нові договори страхування і не пролонгує старі.

AIG - світовий лідер на ринку страхування майна і загального страхування з 90-річною історією. Компанія працює більш ніж у 160 країнах і має понад 40 млн клієнтів.

АІГ в Україні працює з 2000 року.

Нагадаємо, в 2018 році міжнародна група компаній AXA, представлена в Україні компаніями "AXA Страхування" і "AXA Страхування життя", оголосила, що йде з українського ринку.

Коментарі
Додати коментар