До новин

Продали другий мегапул, що складається з активів збанкрутілих банків

20 серпня, 2019
Продаж
Продали другий мегапул, що складається з активів збанкрутілих банків

14 серпня Фонд гарантування провів успішний аукціон з продажу мегапулу, що включає в себе активи, які виставлялися на торги у складі 1-1,5-мільярдних пулів, але не були викуплені раніше.

Мегапул було сформовано за календарним підходом, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду.

До його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість та нерухоме майно.

Кожен актив раніше виставлявся на індивідуальні торги від 2 до 19 разів. Середня прострочка по всім кредитам близько 6,4 років.

Стартова ціна становила – 410,14 млн грн.

Пул об’єднує активи дванадцяти неплатоспроможних банків, а саме: АТ «Банк «Фінанси та Кредит», АТ «Дельта Банк», АТ "ІМЕКСБАНК", ПАТ «ВіЕйБі Банк», ПАТ «ДІАМАНТБАНК», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК", ПАТ «Банк «Київська Русь»,  та ПАТ БАНК «ТРАСТ».

Організатор відкритих торгів - ТОВ  «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн».

Торги відбулися за голландською моделлю аукціону на майданчику FFN. Ціна поетапно знижувалася.  Інтерес до пулу виявили два учасники. Першим  ставку зробило ТОВ "ФК "ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА", коли ціна досягла рівня 86,13 млн грн. Після чого ТОВ "ФК "ГЕЛІОС" зробив ставку на підвищення ціни до рівня 90,00 млн грн. Інших цінових пропозицій не було. То ж переможцем аукціону стало ТОВ "ФК "ГЕЛІОС".

Коментарі
Додати коментар