До новин

Вкладники «Дельта Банку» вже отримали 3,4 млрд

06 липня, 2015
Банкрутство фінустанов
Вкладники «Дельта Банку» вже отримали 3,4 млрд

Вкладникам АТ «Дельта Банк» вже виплачено 3,4 млрд гривень, що складає майже 68% від першого траншу, або більше 25% від загальної гарантованої суми.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ФГВФО.

«Наразі виплати здійснюються за депозитними договорами, строк дії яких закінчився до 3 березня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сума таких виплат становитиме 4,9 млрд гривень, а в загальному реєстрі сума до виплати вкладникам АТ «Дельта Банк» - 13,1 млрд гривень.

Фонд запевняє, що коштів на здійснення виплат достатньо і всі вкладники, які включені до реєстру, отримають гарантовану суму протягом встановленого законодавством часу.

«До кінця поточного тижня Фонд гарантування планує додатково виділити на виплати «Дельта Банку» близько 2 млрд гривень, що буде забезпечено відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», яким передбачено фінансування Фонду шляхом надання кредиту у вигляді ОВДП в обмін на вексель», - повідомляє прес-служба.

Окрім того, Фонд гарантування, на прохання кваліфікованих інвесторів, повторно продовжив до 29 липня 2015 року термін доступу до інформаційного приміщення АТ «Дельта Банк».

Як відомо, «Дельта Банк» Миколи Лагуна 3 березня 2015 року був віднесений НБУ до категорії неплатоспроможних.

Виплати гарантованої суми за цим банком розпочались 11 червня і вони є найбільшими за час існування Фонду гарантування. Здійснюються вони через АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк» та ПАТ «КБ «Приватбанк».

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Фонд гарантування сподівається до вересня виплатити 95% за депозитами Дельта Банку.
Коментарі
Додати коментар