До новин

Пул кредитів 6 банків-банкрутів буде виставлений на торги 12 березня

07 лютого, 2020
Продаж
Пул кредитів 6 банків-банкрутів буде виставлений на торги 12 березня

Фонд гарантування вкладів виставляє на продаж пул активів шести неплатоспроможних банків – АТ «ВТБ Банк», АТ «Дельта Банк», ПАТ «Діамантбанк», АТ «Родовід Банк», ПУАТ «Фідобанк» та АТ «Банк «Фінанси та Кредит».

Торги відбудуться 12 березня 2020 року на майданчику ТОВ  «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн», повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на пресслужбу Фонду.

Основа пулу – майже 300 кредитів юридичних і фізичних осіб, а також майнові права і дебіторська заборгованість. Середня прострочка за кредитами – в середньому 7 років. Загальна сума заборгованості – 11,7 млрд грн.

Початкова ціна пулу активів – 2,322 млрд грн.

Аукціон пройде за голландською моделлю з поступовим зниженням ціни упродовж дня.

Серед об’єктів застави за кредитами – нерухоме майно комерційного призначення, житлова нерухомість та земельні ділянки. Їх загальна заставна вартість становить понад 467 млн грн.

Фонд гарантування нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

Коментарі
Додати коментар