До новин

40% закладів громадського харчування ліквідували з початку пандемії

04 травня, 2020
Ліквідація
40% закладів громадського харчування ліквідували з початку пандемії

З початку пандемії коронавірусу з 30 тисяч підприємств у сфері громадського харчування 12 тисяч були ліквідовані як суб'єкти господарської діяльності.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на інтерв'ю заявив нардепа Микити Потураєва для "Інтерфакс-Україна".

"Згідно з даними по HoReCa (готелі, ресторани, кафе/кейтеринг - ЕП) до карантину у нас було 30 тисяч закладів громадського харчування в Україні: від маленького кафе/бару до великого ресторану.

12 тис з цих 30 - ліквідовані. Не в сенсі "закрилися на карантин", а в сенсі "ліквідовувалися як підприємства", - заявив Потураєв.

Він допускає, що це може бути пов'язано з проваленим першим голосуванням за "антикризовий бюджет", оскільки в тому пакеті, який був пов'язаний з бюджетом, було відповідне законодавче підґрунтя для запуску процедури форс-мажору.

"Так що люди могли закритися, бо вони не в змозі виконувати свої зобов'язання по оренді", - додав нардеп.

За словами Потураєва, частина з ліквідованих підприємств можуть повернутися до своєї діяльності після закінчення карантину: "Можливо, хтось із цих 12 тисяч ліквідованих підприємств повернеться, але ми не знаємо скількиі, і це проблема".

Коментарі
Додати коментар