До новин

Авторинок: компанія Continental відзвітувала про суттєві збитки

11 серпня, 2020
Збитки
Авторинок: компанія Continental відзвітувала про суттєві збитки

Сумарні прибутки німецької німецького виробника шин і автокомпонентів Continental знизилися у другому кварталі 2020 року, але були вищими за середні показники компаній-конкурентів на ринку.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на пресслужбу компанії.

За даними фінансово звіту компанії, консолідовані обсяги продажів Continental у другому кварталі знизилися до €6,6 млрд (€11,3 млрд у 2019 році). Скоригований операційний збиток склав €634 млн, чистий збиток — €741 млн.

Просідання автомобільного ринку стало найістотнішим з часів Другої світової війни. У першому і другому кварталах криза в автомобільній індустрії відчувалася найпомітніше, але ми змогли показати результати вище середнього у Китаї, США та Європі.

У другому кварталі Continental знизила фіксовані витрати на €400 млн, і очікується, що в 2020 р. вони будуть зменшені більше, ніж на 5% у порівнянні з попереднім роком. На початку червня всі заводи Continental повернулися до роботи, але наразі близько 25% усіх співробітників компанії працюють за скороченим графіком.

Continental, як і раніше, утримується від прогнозів на 2020 р., але в компанії очікують, що скорегований прибуток EBIT істотно знизиться порівняно з 2019 р.

Коментарі
Додати коментар