Фонд гарантування продає кредитні портфелі двох банків
Фонд гарантування вкладів фізосіб виставив на продаж у вересні кредитні портфелі банку «Фінанси та Кредит» і ВТБ Банку.
Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на ФГВФО.
Зокрема на 14 вересня запланований аукціон з продажу кредитного портфелю банку «Фінанси та кредит». Стартова ціна лоту становить 28,964 млн грн.
Кредитний портфель банку складається з прав вимоги та інших майнових прав за 224 кредитними договорами фізичних осіб, що забезпечені іпотекою, транспортними засобами та іншою заставою.
Також Фонд проведе торги з продажу кредитного портфелю ВТБ Банку, який налічує 255 договорів із фізособами та складається з прав вимоги за кредитними договорами, забезпеченими іпотекою, та пов`язаних з ними активами.
Аукціон запланований на 23 вересня. Початкова ціна лоту становить 30,5 млн грн.
Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону в системі ProZorro.Продажі. Взяти участь в торгах можуть фізичні та юридичні особи.
Коментарі
Новини за темою
-
Продаж 23 лютого, 2022ФГВФО спробує цього тижня продати активи банків-банкрутів більш як на пів мільярда
-
Продаж 22 лютого, 2022Майно збанкрутілої Львівської макаронної фабрики пішло з молотка за майже 200 тисяч
-
Продаж 20 лютого, 2022 -
Продаж 17 лютого, 2022