До новин

СЕТАМ продало арештовану птахофабрику та майновий комплекс за майже мільярд

19 жовтня, 2020
Продаж
СЕТАМ продало арештовану птахофабрику та майновий комплекс за майже мільярд

Державне підприємство «СЕТАМ» (Міністерства юстиції України) на електронному майданчику OpenMarket продало арештовані Державною виконавчою службою єдиний майновий комплекс птахофабрики за 690 млн грн та майновий комплекс у с. Пухівка Київській області за 300 млн грн.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу Мін'юсту.

На аукціон було виставлено птахофабрику площею 126 579,4 кв.м., розташовану в місті Київ, Броварський проспект, 99, та майновий комплекс загальною площею 5773,7 кв.м., що розташований за адресою: Київська область, Броварський район, с. Пухівка, вул. Радгоспна, 37.

По обох лотах на аукціони зареєструвалося і сплатило гарантійні внески по 4 учасника.  Зростання ціни під час аукціону по першому лоту склало 447% (563 987 891 грн), а по другому - 5 935% (295 028 909 грн).

«У переможців є 10 робочих днів для того, щоб розрахуватися за лоти. Запрошую представників ЗМІ та громадськості уважно відслідковувати долю цих лотів, оскільки, якщо переможці не розрахуються вчасно, їм доведеться втратити чималенькі гарантійні внески, а право на купівлю цього майна перейде до наступного учасника. По птахофабриці розмір гарантійного внеску складає 6,3 млн грн, а по майновому комплексу в Пухівці  - 248 тис грн», - наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Коментарі
Додати коментар