До новин

Фонд гарантування виставляє на торги портфель іпотечних кредитів збанкрутілого Фідобанку

13 січня, 2021
Продаж
Фонд гарантування виставляє на торги портфель іпотечних кредитів збанкрутілого Фідобанку

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб на 14 січня 2021 року заплановано проведення аукціону з продажу пулу активів ПУАТ «ФІДОБАНК».

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону на електронному майданчику Prozorro.Продажі, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація».

До складу пулу увійшли права вимоги за 19 кредитними договорами, які забезпечені іпотекою. У заставі за ними – 17 об’єктів житлової нерухомості та 2 земельні ділянки. Половина іпотечних кредитів – працюючі. Зокрема, 10 кредитних договорів обслуговуються згідно з графіком, та за 2020 рік сума погашення за ними становила понад 1,3 млн грн. Загальна сума заборгованості за кредитами у складі пулу – 31,4 млн грн. За одним кредитним договором відкрите провадження Державної виконавчої служби, ще за двома – кримінальні справи, за деякими кредитами відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже неодноразово виставлялися на продаж, як індивідуально, так і у складі пулів, але не знайшли свого покупця.

Початкова ціна лоту – 9,97 млн грн.

Участь у торгах можуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

Детальна інформація про лот GL3N219271 та умови участі в аукціоні розміщена на офіційному сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням.
Коментарі
Додати коментар