До новин

Окупанти у Криму виставили на продаж винзавод "Коктебель"

15 січня, 2021
Продаж
Окупанти у Криму виставили на продаж винзавод "Коктебель"

Окупаційна влада в анексованому Росією Криму виставила на аукціон завод марочних вин "Коктебель" зі стартовою ціною 100 млн рублів.

Про це йдеться на російському сайті розміщення інформації про проведення торгів, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація».

На ресурсі вказано, що так зване "Міністерство майнових і земельних відносин Криму"  продає нерухоме майно винзаводу - 73 об'єкти в Коктебелі, Щебетовці, Коктебелі, Курортному, Наниковому, вартість - 80,8 млн рублів.

Земельні ділянки заводу оцінили у понад 17,35 млн руб, рухоме майно - трохи менше 2 мільйонів рублів.

Об'єкти перебувають в оренді у ТОВ "Завод марочних вин "Коктебель".

Торги окупанти запланували на 26 січня.

Як зазначає видання Крим.Реалії, ТОВ "Завод марочних вин "Коктебель" заснували в жовтні 2014 року. Компанія на 99,8% належить ТОВ "Гатчинський спиртовий завод" з Ленінградської області РФ.

"Підприємство належить Михайлу Якубчику, якого російські ЗМІ називають родичем директора Служби зовнішньої розвідки РФ Сергія Наришкіна", - пишуть Крим.Реалії.

Завод марочних вин "Коктебель" був заснований у 1879 році.

Завод має власні виноградники на площі близько 1070 га і ємнісний парк не менше 5 мільйонів літрів для виробництва тихих вин і не менше 6 млн літрів - для виробництва десертних вин і портвейнів.

Коментарі
Додати коментар