До новин

Суд відмовився зняти арешт зі збанкрутілого комплексу "Айс Термінал"

20 квітня, 2021
Ліквідація
Суд відмовився зняти арешт зі збанкрутілого комплексу "Айс Термінал"

31 березня Північний апеляційний Госпсуд відмовився задовольнити клопотання ТОВ "Меган Альянс" про скасування арешту, який був накладений ухвалою цього суду від 02.03.2020 (у рамках справи №911/1902/17 про банкрутство ТОВ "Айс Термінал") на вимогу Укрексімбанку як заставного кредитора на холодильно-логістичний комплекс Ice Terminal.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на Фінбаланс.

Площа терміналу складає 19,86 тис м2, розташування: смт Велика Димерка на Киїівщині.

Північний апеляційний госпсуд зауважив, що попри те, що 04.02.2021 Верховний Суд направив на новий розгляд позов Укрексімбанку про визнання недійсними результатів другого повторного аукціону з продажу нерухомого майна ТОВ "Айс Термінал" (був проведений 06.06.2019 та переможцем на якому стало ТОВ "Меган Альянс"), "ймовірність того, що придбане на аукціоні (дійсність якого на даний час вирішується судом) майно, може зникнути - не відпала", а невжиття заходів забезпечення "може істотно ускладнити чи унеможливити у подальшому виконання рішення суду".

Нагадаємо, ТОВ "Айс Термінал" перебуває у процедурі на ліквідації. Обсяг визнаних вимог Укрексімбанку - 1 млрд грн, з яких 685,3 млн грн - четверта черга, 129,9 млн грн - шоста черга, ще 215 млн грн - забезпечені іпотекою майна банкрута.

Холодильно-логістичний комплекс Ice Terminal позиціонувався як найбільший в Україні.

При цьому ТОВ "Меган Альянс" на аукціоні придбало відповідне майно за 27,4 млн грн.
Коментарі
Додати коментар