До новин

ФГВФО продає у вівторок пул великих активів: серед застави – заводи з виробництва вантажівок та автоагрегатів

11 травня, 2021
Продаж
ФГВФО продає у вівторок пул великих активів: серед застави – заводи з виробництва вантажівок та автоагрегатів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб нагадує інвесторам про можливість придбати на аукціоні пул кредитів двох банків, що перебувають у ліквідації, – АТ «ДЕЛЬТА БАНК» і АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ». Відкритий електронний аукціон пройде 11 травня в системі Prozorro.Продажі, за голландською моделлю.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» з посиланням на пресслужбу ФГВФО.

Серед застави за кредитами є кілька цілісних майнових комплексів у Полтавській області загальною площею 511 392,63 кв м. Зокрема, серед активів: завод із виробництва великовантажних автомобілів та завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів, а також виробниче обладнання, транспортні засоби тощо.

Всього до пулу активів увійшли 9 кредитів юридичних осіб, частина з яких знаходиться у заставі Нацбанку України. Загальна сума заборгованості за ними – 10,6 млрд грн. Середній термін прострочки – понад 5 років. За частиною кредитів відкриті кримінальні справи та відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи вже виставлялися на продаж, однак поки не були куплені.

Початкова ціна лоту – 332,3 млн грн.

Участь у відкритих і прозорих торгах можуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

Коментарі
Додати коментар