До новин

Укргазбанк виставив активи на повторні торги зі зниженням ціни

15 липня, 2021
Продаж
Укргазбанк виставив активи на повторні торги зі зниженням ціни

АБ «Укргазбанк» повторно виставив через систему електронних торгів OpenMarket нерухомість та майнові права на загальну стартову суму 366 704 927 грн.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на Мін'юст.

Лоти будуть реалізовуватись за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (голландський аукціон). Середнє зниження ціни на активи банку складає 25%.

Лоти Укргазбанку розташовано в 13 областях України, а точніше в Дніпропетровській, Рівненській, Київській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Полтавській, Житомирській, Кіровоградській, Чернівецькій, Сумській та Тернопільській областях.

Найдорожчий виставлений лот — нежитлові приміщення та будівлі в м. Харків, вул. Шатилова Дача, 4. Стартова ціна лота — 59 460 949 грн.

«Завдяки OpenMarket-СЕТАМ державний Укргазбанк продовжує ефективно позбуватися непрофільних активів і перетворювати їх на кошти. У свою чергу, зниження цін на активи до ринкових допоможе залучити якнайбільше нових покупців. 85 повторних аукціонів відбудуться 22 та 23 липня, тож встигніть зареєструватись на сайті, сплатити гарантійні внески і взяти участь в торгах»,  — зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціонів: 22-23 липня 2021 року.

Коментарі
Додати коментар