До новин

Суд розглядає справу про ліквідацію збанкрутілого одеського забудовника

23 липня, 2021
Ліквідація
Суд розглядає справу про ліквідацію збанкрутілого одеського забудовника

Господарський суд Одеської області продовжує розглядати справу про визнання банкрутом ТОВ "Прогресбуд-Інвест" та його ліквідацію.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу Госпсуду Одеської області.

Постановою Господарського суду Одеської області від 20.10.2016р. ТОВ "Прогресбуд-Інвест" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру.

Ліквідатором ТОВ "Прогресбуд-Інвест" згідно ухвали Господарського суду Одеської області від 18.11.2019р. призначено арбітражного керуючого Петровську Н.А.,  яка систематично надає суду відомості щодо проведення ліквідаційної процедури, здійснення повноважень ліквідатора банкрута, у тому числі продажу майна банкрута.

З дня призначення арбітражного керуючого Петровської Н.А. ліквідатором банкрута скарг на її дії чи бездіяльність учасниками справи про банкрутство або іншими особами не подавалось; будь-яких заяв стосовно визнання недійсними результатів аукціону, проведеного ліквідатором банкрута, до господарського суду не надходило.  

"Повідомляємо, що особи, щодо прав та обов’язків яких існує спір, мають право на звернення до суду із відповідними заявами у справі. Оцінку дій ліквідатора суд надає при розгляді звіту ліквідатора за наслідками завершення ліквідаційної процедури. Такого звіту суду ліквідатором банкрута не подавалось, відповідно судом такий звіт  не розглядається. Ліквідаційна процедура триває", - зазначили у суді.

Наступне судове засідання у справі призначене на 11.08.2021р. об 11 год. 00 хв. для розгляду заяви ліквідатора банкрута про визначення умов продажу майнових активів та заяви кредитора ПАТ АБ «Укргазбанк» про внесення змін до реєстру кредиторів.

Як пише видання Izbirkom, збанкрутілому підприємству належить ЖК «Іспанський», земельна ділянка якого займає площу 0,4993 га, що розташований за адресою: м. Одеса, вул. Пестеля, 31.

За даними Prozzoro.Продажі стартова ціна земельної ділянки під ЖК становила 12 млн 696 тисяч гривень. На повторний аукціон лот можна було виставляти за 10 млн 156 тис. 800 гривень. Однак потім ціна опустилася до 7 млн 617 тис. 600 гривень.

Земельну ділянку у квітні купила компанія «Чорномор 2020» всього за 152 тисячі гривень.

За даними YouControl, компанія відносно нова, її створили лише в жовтні 2020 року. Директор - Олексій Покитко.

Мешканці комплексу хотіли отримати ділянку, утворивши ОСББ, але не змогли, оскільки вона знаходилася в заставі у банку. Потім у земельної ділянки з'явився новий власник - ТОВ «Чорномор 2020».
Коментарі
Додати коментар