До новин

Приватбанк продав через Openmarket предмет іпотеки на правах іпотекодержателя

29 липня, 2021
Продаж
Приватбанк продав через Openmarket предмет іпотеки на правах іпотекодержателя

АТ «Приватбанк» реалізував на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) предмет іпотеки — сім земельних ділянок в місті Дніпрі на загальну суму 8 826 900 грн.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» з посиланням на Мін’юст.

Реалізовані земельні ділянки знаходяться у центрі міста Дніпро (вул. Колодязна та узвіз Урицького) і мають загальну площу  0,4162 га.

«Закон України «Про іпотеку» одним із способів звернення стягнення на предмет іпотеки визначає позасудове врегулювання, зокрема право іпотекодержателя здійснювати продаж предмета іпотеки від власного імені будь-якій особі-покупцю (з дотриманням правил передбачених статтею 38 Закону України «Про іпотеку»)», - наголосили у відомстві.

«ПриватБанком спільно з ДП «СЕТАМ» реалізований механізм продажу майна, яке виступає забезпеченням зобов’язань боржників, на електронному аукціоні OpenMarket без проведення претензійно-позовної роботи. Отриманий результат засвідчив ефективність та перспективність такого способу реалізації», — зазначили в прес-службі Приватбанку.

«OpenMarket знову довів, що може бути гнучким та уважним до запитів наших партнерів. У підсумку банку вдалося задовольнити свої вимоги без здійснення претензійно позовної роботи, а сам механізм продемонстрував свою життєздатність.  Реалізація іпотечної нерухомості на правах іпотекодержателя від ПриватБанку в рамках добровільного продажу — це гарний кейс для інших банків-партнерів, які зацікавлені в реалізації подібних активів через нашу зручну систему аукціонів», — у свою чергу наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Коментарі
Додати коментар