До новин

Землю Родовід Банку на Оболоні продали вдесятеро дешевше запланованого

30 липня, 2021
Продаж
Землю Родовід Банку на Оболоні продали вдесятеро дешевше запланованого

У системі Prozorro.Продажі пройшов аукціон з продажу земельної ділянки площею 113,5 га в Оболонському районі Києва, яку продали за 370 млн грн європейській компанії – вона знаходиться в заставі "Родовід" банку і належала близькій до олігарха Дмитра Фірташа фірмі.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на дані Prozorro.Продажі.

Ділянку придбало ТОВ "Лентімекс Україна" - "дочка" словацької Lentimex spol.

Наразі компанія повністю сплатила 370 млн грн за ділянку. Lentimex займається реалізацією мінеральних ресурсів (вугілля, залізної руди), а також електродвигунами та насосами для ТЕС.

За даними Youcontrol, українська "дочка" була створена лише місяць тому – 18 червня, керівником вказаний Сергій Мішок, бенефіціарами – словак Мартін Ліптай та громадянин Швейцарії Іван Проппер.

Орієнтовна сума інвестицій у проєкт становитиме понад 500 млн євро, кажуть у компанії.

Дану земельну ділянку вперше було виставлено на торги у системі ProZorro.Продажі же влітку 2018 року, зі стартовою ціною 3,7 млрд гривень. Відтоді її багаторазово виставляли на торги, але аукціони не відбувалися.

Нерухомість знаходиться в заставі НБУ під рефінансування "Родовід" банку (борг у 2014 році оцінювався в 4,84 млрд грн) і спочатку належала фірмі, близькій до бізнесмена Дмитра Фірташа.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув земельну ділянку у власність Родовід Банку.

Коментарі
Додати коментар