До новин

ФГВ припинив виплати вкладникам банку «Київська Русь»

03 вересня, 2015
Банкрутство фінустанов
ФГВ припинив виплати вкладникам банку «Київська Русь»

Відшкодування коштів вкладникам ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ», які не звернулися до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в період з 24 липня до 03 вересня 2015 року, здійснюватимуться тепер лише за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ФГВФО.

Для отримання гарантованої суми необхідно надіслати до Фонду:

- особисту заяву вкладника; бланк заяви про виплату гарантованої суми відшкодування за вкладом у банку, що ліквідується. Заяви про виплату гарантованої суми відшкодування розглядаються у строк, що не перевищує трьох календарних місяців з дня їх отримання;

- копію паспортного документу;

- копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно додатково надати до Фонду копію нотаріально засвідченого свідоцтва про право на спадщину.

Для отримання коштів іншими особами за довіреністю необхідно додатково надати нотаріально засвідчену копію довіреності.

Після отримання Фондом вищезазначених документів вкладнику або іншій особі (представнику, спадкоємцю тощо) буде зроблено переказ коштів і надіслано відповідне повідомлення.

Для отримання коштів вкладнику або іншій особі (представнику, спадкоємцю тощо) необхідно буде звернутись до вказаного у повідомленні банку-агента з паспортом та документом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), і за необхідності, оригіналом довіреності або свідоцтва про право на спадщину.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, станом на 7 серпня клієнтам банку «Київська Русь» було виплачено 74% вкладів.

Виплати за загальним реєстром вкладників (незалежно від дати закінчення депозитного договору) проводились через банки-агенти: «Укргазбанк», «Укрексімбанк», банк «Південний».

Коментарі
Додати коментар