До новин

Суд ліквідував агрокомпанію екс-глави "Укрнафти", серед кредиторів якої є Приватбанк

14 грудня, 2021
Ліквідація
Суд ліквідував агрокомпанію екс-глави "Укрнафти", серед кредиторів якої є Приватбанк

2 грудня Госпсуд Дніпропетровської області затвердив ліквідаційний баланс і ліквідував юридичну особу ТОВ "Фірма "АВІАС-2000".

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на Finbalance.

"Згідно з ч.7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, вважати погашеними вимоги кредиторів, що не погашені у зв`язку з недостатністю майна банкрута", - йдеться в ухвалі суду.

ТОВ "Фірма "АВІАС-2000" було визнане банкрутом ухвалою Госпсуду Дніпропетровської області від 06.08.2020.

Перед цим - 25.05.2020 - у реєстр вимог кредиторів боржника були включені в т.ч. вимоги Приватбанку на 45,7 млн грн (як забезпечені заставою), 63,7 млн грн (четверта черга), 64,05 млн грн (шоста черга). При цьому за рахунок заставного майна боржника були частково погашені вимоги лише на 3,3 млн грн.

Згідно з судовими матеріалами, Приватбанк був ініціатором процедури банкрутства ТОВ "Фірма "АВІАС-2000". Разом з тим, банк заперечував проти завершення ліквідаційної процедури, висловлюючи в т.ч. думку, що ліквідатором не вчинено дій щодо розгляду питання про наявність/відсутність підстав для притягнення до солідарної відповідальності керівника боржника.

Натомість суд серед іншого зазначив, що “ліквідатором не було встановлено дій та/або бездіяльності певних осіб, пов`язаних з боржником, які у сукупності призвели до відсутності у нього майнових активів для задоволення вимог кредиторів”.

Основним видом діяльності ТОВ "Фірма "АВІАС-2000 в держреєстрі зазначено "вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур". Також згадуються такі види діяльності, як "виробництво м`яса свійської птиці", "розведення свійської птиці" тощо.

У держреєстрі засновниками ТОВ "Фірма "АВІАС-2000 вказані Віктор Шкіндель та Олексій Кущ (як повідомлялося, був керівником “Укрнафти” в 2007-2011 роках).

Коментарі
Додати коментар