До новин

НБУ виключив з реєстрів 13 установ, ще 11 - відмовились від ліцензій

30 грудня, 2021
Фінансовий ринок
НБУ виключив з реєстрів 13 установ, ще 11 - відмовились від ліцензій

Національний банк виключив із реєстрів 13 компаній на підставі їх власних заяв та у зв’язку з відсутністю чинних ліцензій.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу регулятора.

Нацбанк виключив ТОВ “ФК “ДЕЛОРІАН” (ЄДРПОУ 41401605), ПТ “ЛОМБАРД “БУТЕНКО ТА КОМПАНІЯ” (ЄДРПОУ 34990203), ТОВ “ФАКТОР СТАНДАРТ” (ЄДРПОУ 38806726), ТОВ “ФАКТОРИНГ-С” (ЄДРПОУ 40938701) із Державного реєстру фінансових установ на підставі їх власних заяв.

ТОВ “ГРОУФ КАПІТАЛ ФАКТОРИНГ” (ЄДРПОУ 41261409), ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ІНВЕНТ ФІНАНС” (ЄДРПОУ 41042141), ТОВ “КОМПАНІЯ-ФІНСЕРВІС” (ЄДРПОУ 43570396), ТОВ “ФІН КАПІТАЛ” (ЄДРПОУ 40139920), ТОВ “ФК “ФОРТІНІЯ 17” (ЄДРПОУ 42832914), ТОВ “ФК “АВАНТАЖ” (ЄДРПОУ 38925599), ТОВ “ТРІОЛАН.МАНІ” (ЄДРПОУ 39299501) виключено із зазначеного реєстру у зв’язку з відсутністю у компаній чинних ліцензій.

Також із Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, виключено ТОВ “КРИВБАС-БЕЛАЗ-СЕРВІС СП” (ЄДРПОУ 32410991) та ТОВ “СЕРВІСНИЙ ТОРГОВО-ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР БЕЛАЗ УКРАЇНА” (ЄДРПОУ 13816424) на підставі їх власних заяв.

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 24 грудня.

ТОВ “ФК “ДЕЛОРІАН” мало дві ліцензії – на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, на надання послуг з факторингу, анульовані на засіданні Комітету 24 грудня 2021 року.

ПТ “ЛОМБАРД “БУТЕНКО ТА КОМПАНІЯ” мало ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, анульовану 22 жовтня 2021 року.

ТОВ “ФАКТОР СТАНДАРТ” мало чотири ліцензії – на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, на надання послуг з факторингу, на надання гарантій, на надання послуг з фінансового лізингу, анульовані 27 серпня 2021 року.

ТОВ “ФАКТОРИНГ-С” мало чотири ліцензії – на надання гарантій, анульовану 26 березня 2021 року, на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, на надання послуг з факторингу, на надання послуг з фінансового лізингу, анульовані 23 липня 2021 року.

ТОВ “КРИВБАС-БЕЛАЗ-СЕРВІС СП” та ТОВ “СЕРВІСНИЙ ТОРГОВО-ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР БЕЛАЗ УКРАЇНА” не мали чинних ліцензій.

Комітет також ухвалив рішення щодо анулювання всіх ліцензій таким установам на підставі поданих ними заяв:

  •     ПІІ “ВІП-РЕНТ” (ЄДРПОУ 25264533) – ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу;
  •     ПТ “ЛОМБАРД “КАСА” ЗА УЧАСТЮ ТОВ “ПАРАІБА” І КОМПАНІЯ” (ЄДРПОУ 43241562) –ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;
  •     ПТ “ПОПОВ І КОМПАНІЯ “ЛОМБАРД ПАРТНЕР” (ЄДРПОУ 42979163) – ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;
  •     ПТ “ЛОМБАРД “ОНІКС” ЛАВІНЮКОВА Т.В. І КОМПАНІЯ” (ЄДРПОУ 30118899) – ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;
  •     ПТ “ЛОМБАРД ПАРТНЕР” МОКІЄНКО І КОМПАНІЯ” (ЄДРПОУ 32297424) – ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту;
  •     ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ІТ ІНТЕГРАЦІЯ” (ЄДРПОУ 43780972) – ліцензії на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, на надання послуг з факторингу, на надання послуг з фінансового лізингу.

Крім того, Комітет ухвалив рішення щодо анулювання однієї ліцензії, а саме на надання гарантій, у трьох установ на підставі поданих ними заяв:

  •     ТОВ “ФК АКТІВІТІС” (ЄДРПОУ 38800017);
  •     ТОВ “ФК “СОЛЛО” (ЄДРПОУ 43324067);
  •     ТОВ “ФК “ШИЯНА” (ЄДРПОУ 43072817).

Також Комітет ухвалив рішення про анулювання у ТОВ “СПІРІТ ФІНАНС” (ЄДРПОУ 41880401) ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу.

Наразі у ТОВ “ФК АКТІВІТІС”, ТОВ “ФК “СОЛЛО” та  ТОВ “ФК “ШИЯНА” залишаються чинними три ліцензії – на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, на надання послуг з факторингу та на надання послуг з фінансового лізингу. У ТОВ “СПІРІТ ФІНАНС” залишаються чинними ліцензії на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту та на надання послуг з факторингу.

Коментарі
Додати коментар