ФДМУ продає Одеський завод шампанських вин
Фонд державного майна виставляє на продаж Одеський завод шампанських вин за стартовою ціною у 87,4 млн грн.
Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу ФДМУ.
"На приватизацію виставлено Одеський завод шампанських вин – одне з найстаріших підприємств. Саме тут у 1899 році почалася історія виробництва ігристого вина в Україні", - йдеться у повідомленні Фонду.
У ФДМУ нагадали, що завод зводили з погребами для витримки 2 млн пляшок вина, виробничим корпусом, допоміжними приміщеннями. За більш як сто років існування виробництво вина на Одеському заводі кільки разів припиняли, востаннє це сталося у 2018 році.
Заначається, що відтоді держава не продукує вино на цьому підприємстві, а його потужності згодом були передані в оренду.
Аукціон з приватизації заводу має відбутися вже наступного тижня - 1 лютого, а його стартова ціна складе 87,4 млн грн.
Одною з умов приватизації є збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин.
Коментарі
Новини за темою
-
Продаж 23 лютого, 2022ФГВФО спробує цього тижня продати активи банків-банкрутів більш як на пів мільярда
-
Продаж 22 лютого, 2022Майно збанкрутілої Львівської макаронної фабрики пішло з молотка за майже 200 тисяч
-
Продаж 20 лютого, 2022 -
Продаж 17 лютого, 2022