До новин

Fitch понизив рейтинг Приватбанку до рівня обмеженого дефолту

21 вересня, 2015
Банкрутство фінустанов
Fitch понизив рейтинг Приватбанку до рівня обмеженого дефолту

Міжнародне рейтингове агентство Fitch понизило рейтинг Приватбанку з рівня C до RD (обмежений дефолт).

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на сайт агентства.

Згідно повідомлення, зниження довгострокового і короткострокового рейтингу дефолту емітента (РДЕ) «Приватбанку» в іноземній валюті до рівня RD і його рейтингу стійкості до рівня f відбулося у зв’язку із завершенням реструктуризації пріоритетних єврооблігацій банку на суму 200 млн доларів, термін погашення по яких наступав 23 вересня 2015 року.

Реструктуризація включала продовження терміну до погашення, але без списання основної суми боргу, а ставка по купону була збільшена. Новий термін погашення за вказаними пріоритетними облігаціями буде залежати від прогресу з реструктуризацією субординованого боргу банку з погашенням у 2016 року (не має рейтингу Fitch).

Відповідно до методології Fitch обмін проблемних боргових зобов'язань, такий обмін має місце, якщо реструктуризація призводить до значного погіршення умов за фінансовим зобов'язанням емітента (включаючи продовження строку до погашення) щодо початкових умов і проводиться для можливості уникнути банкрутства, неплатоспроможності, введення зовнішнього управління або дефолту по платежах. Інші рейтинги банку не порушені рейтинговими діями.

Рейтинг реструктурованих облігацій вже був на найнижчому можливому рівні C до дефолту. Агентство Fitch очікує розглянути і підвищити рейтинг стійкості, РДЕ і рейтинги боргу банку після того, як буде доступна достатня інформація про кредитоспроможність банку після реструктуризації. У той же час рейтинги, ймовірно, залишаться дуже низькими з урахуванням високих країнових ризиків і країнової стелі України CCC.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, на початку вересня Fitch Ratings понизило довгострокові кредитні рейтинги Києва та Харкова з рівня «СС» до «C».

Коментарі
Додати коментар