До новин

Вкладників банку «Фінанси та Кредит» заспокоїли: виплати почнуться вчасно

29 вересня, 2015
Банкрутство фінустанов
Вкладників банку «Фінанси та Кредит» заспокоїли: виплати почнуться вчасно

Виплати вкладникам Банку «Фінанси та кредит» розпочнуться у встановлені законодавством терміни.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів фізосіб.

«Виплати вкладникам Банку «Фінанси та кредит» розпочнуться у встановлені законодавством терміни. Оскільки, у цьому банку база даних про вкладників містить інформацію про більш як 500 тис. рахунків, відповідно до ст. 36 Закону «Про систему гарантування вкладів», виплати повинні розпочатись не пізніше 30 робочих днів з дня початку процедури виведення Фондом банку з ринку», - зазначили у ФГВ.

Нагадаємо, що у Банку «Фінанси та Кредит» було запроваджено тимчасову адміністрацію 18 вересня 2015 року.

За наказом тимчасового адміністратора жодне з відділень ще не було закрите, однак, з метою економії витрат, найближчим часом буде складений відповідний графік.

«Слід зауважити, що позичальники банку – фізичні особи зможуть здійснювати планові платежі для погашення кредитів як через відділення банку «Фінанси та Кредит», так і через установи інших банків. При цьому рахунки, на які потрібно перераховувати кошти, протягом часу дії тимчасової адміністрації змінюватись не будуть», - уточнили у прес-службі.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ФГВ відшкодує вкладникам банку «Фінанси та Кредит» більше 10 мпрд грн.

Коментарі
Додати коментар