До новин

Сьогоні стартують виплати вкладникам неплатоспроможного Інтеграл-банку

27 жовтня, 2015
Банкрутство фінустанов
Сьогоні стартують виплати вкладникам неплатоспроможного Інтеграл-банку

З 27 жовтня 2015 року ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» через філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 21 жовтня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів фізосіб.

«Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер)», - уточнили в ФГВ.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис. гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК».

«Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 21 жовтня 2015 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду», - запевнили у пресс-службі.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, з 13 жовтня ФГВ розпочав виплати вкладникам збанкрутілого Укргазпромбанку.

Коментарі
Додати коментар