До новин

Вкладники збанкрутілого банку «Фінанси та кредит» отримають від ФГВ 6,2 млрд грн

05 листопада, 2015
Банкрутство фінустанов
Вкладники збанкрутілого банку «Фінанси та кредит» отримають від ФГВ 6,2 млрд грн

Загальна сума виплат вкладникам збанкрутілого банку «Фінанси та кредит» складе 6,2 млрд гривень.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів.

«Кошти можна отримати за договорами, строк дії яких закінчився до 1 листопада 2015 року, включно, та за договорами поточного банківського рахунку. Виплата за договорами карткового банківського рахунку будуть здійснюватись тільки після отримання у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами.

Загальна розрахункова сума коштів, яка належить до виплати у період тимчасової адміністрації Банку «Фінанси та кредит», становить 6,2 млрд грн.

Банк, через який здійснюватимуться виплати коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаного вкладниками під час укладання договору.

«Так, «Альфа Банк» виплачуватиме у Волинській, Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Київській областях та у Києві. Виплати через Ощадбанк здійснюватимуться у Вінницькій, Івано-Франківській, Полтавській та Рівненській областях. Вкладники Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Херсонської областей зможуть отримати кошти у Банку Південний, а Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Луганської, Сумської та Чернігівської областей, Автономної Республіки Крим, Севастополя та Сімферополя – у ПУМБ», - уточнили у ФГВ.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, 4 листопада 2015 року стартували виплати вкладникам банку «Фінанси та кредит».

Коментарі
Додати коментар