Адмінрада ФГВ затвердила нову структуру фонду
Адміністративна рада Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 3 грудня затвердила нову структуру фонду.
Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Національного банку України.
«Наявна структура Фонду створювалася в 2012 році. Тоді ніхто не планував очищення банківської системи. З початку 2014 року до Фонду було направлено 63 банки. В результаті, сьогодні Фонд гарантування для ефективного реагування на такі виклики, як пошук інвесторів для неплатоспроможних банків, управління їх активами, потребує реструктуризації. Нова структура розроблена за участю міжнародних експертів - фахівців Світового банку та Держказначейства США, і покликана зробити ФГВФО високоефективною структурою, здатною працювати в умовах поточної навантаження», - заявив голова адміністративної ради ФГВФО, перший заступник голови НБУ Олександр Писарук.
Повідомляється, що перехід на нову організаційну структуру Фонду гарантування буде завершено до другого кварталу 2016 року.
«Основні нововведення в роботі Фонду з урахуванням кращих світових практик передбачені з 1 січня 2016 року», - сказав директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін.
Згідно з рішенням, у ФГВФО буде створено департамент консолідованого продажу. Він буде супроводжувати управління активами та їх продажів у всіх неплатоспроможних банках, об'єднуючи функції. Для забезпечення консолідації активів неплатоспроможних банків у фонді буде створено сховище даних, роботу якого забезпечить новостворений департамент інформаційних технологій.
Згідно з новою структурою, також створюється департамент фінансових розслідувань, який буде займатися власникам і пов'язаними особами, дії або бездіяльність яких призвели до банкрутства банків. Крім того, у функції департаменту буде входити впровадження антикорупційної програми в межах фонду.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, днями Фонд гарантування вкладів фізичних осіб отримав черговий транш на суму 2 млрд гривень для забезпечення виплат вкладникам неплатоспроможних банків.
Коментарі
Новини за темою
- Банкрутство фінустанов 23 лютого, 2022
У січні банки-банкрути погасили вимог кредиторів на 74 мільйони гривень
- Банкрутство фінустанов 23 лютого, 2022
- Банкрутство фінустанов 20 лютого, 2022
Вкладники банків-банкрутів отримали в січні майже 10 мільйонів гривень виплат
- Банкрутство фінустанов 17 лютого, 2022
Верховний суд остаточно підтвердив законність виведення з ринку банку "Капітал"